Autoeletronika

Prodej
Servis
Montáže

Instalace

Nabízíme Vám profesionální projekci a montáž autohifi od Autorádií, DVD přes reproduktory, multimediální systémy a navigace až po Zesilovače. Léta praxe a zkušeností v tomto oboru Vám zaručí kvalitní ozvučení Vašeho vozidla již od jeho návrhu a výběru komponentů až po jejich instalaci. Vše provádíme s individuálním přístupem k danému vozidlu a přání zákazníka tak, abychom minimalizovali zásah do vozidla a zajistili přitom pastvu pro oči i uši (než to udělat blbě, tak to raději nebudeme dělat vůbec).

InstalaceInstalace

Instalace Hands-free

Telefonujete za jízdy a riskujete přitom nejen pokutu ale i případnou nehodu? Co takhle telefonovat bezpečněji - mít volné ruce a možnost plně se věnovat dopravní situaci? Nechte si od nás nainstalovat pevnou sadu pro Váš telefon. Nabízíme značkové originální sady nebo ověřené univerzální Bluetoothové systémy. Zároveň používáme redukce pro připojení HF sady ke stávajícímu audiosystému ve vozidle, čímž odpadá nutnost instalace dalšího externího reproduktoru. K instalacím přistupujeme s ohledem na co nejmenší zásah do palubní desky a pohodlné ovládání.

Zebezpečení vozu

Zabezpečíme Vaše auto dle Vašeho přání od jednoduchých montáží skrytého vypínače, příp. imobilizéru, autoalarmu, GSM pageru až po inteligentní zabezpečení včetně satelitního nebo radiového vyhledávání.

Instalace a montáž

instalaceinstalacePokud ve svém vozidle postrádáte prvky komfortní výbavy jako je centrální zamykání, dálkové ovládání, parkovací senzory, elektrické stahování oken nebo jiné doplňky, není nic jednoduššího, než se stavit u nás. My Vám rádi poradíme a proměníme Váš sen v realitu.

Ceny montáží se odvíjejí dle použitého materiálu a provedené práce. Rádi Vám je sdělíme na požádání.