Autoeletronika

Prodej
Servis
Montáže

Oprava autorádii s navigací LSRNS FX Ford

Nabízíme opravy autorádií s navigací Ford  LSNRS TravelPilot FX.

U těchto přístrojů se velmi často projevují tyto závady.

 Přístroj nejde sporadicky s teplotní závislostí nebo trvale zapnout, zamrzá, celkově nefunkční, nadměrný odběr proudu -. vybíjí akumulátor vozu. 

Velice často se závada poprvé projeví až po odpojení akumulátoru.

Navigaci do  do opravy přijímame jak osobně - přístroj si z vozu demontujeme na počkání,  tak i poštou.  Stačí dobře zabalit, přiložit popis závady, adresu pro zpětné doručení a tel.  kontakt na sebe.  Přístroj si z vozu demontujeme během několika minut.

Přístroj nejprve otestujeme a potvrdíme rozpočet opravy

Potřebné díly máme skladem. Opravujeme během 2-3 prac. dnů.

Ceny oprav: oprava základní desky  3500-4500,- 

                        Zjištění bezp kodu rádia  600,-

                        Vyčištění CD mechaniky  360,-

                        Ostatní dle rozsahu poškození  

Poptávka po opravě autorádia Ford

Po odeslání formuláře bude společnost Corner (Petr Charvát, IČ:45553947) zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více
Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.