Autoeletronika

Prodej
Servis
Montáže

Oprava elektronických klíču - karet s D.O. u vozů Renault Scenic, Megane, Laguna, Espace

provádíme opravy nebo výrobu a naprogramování nových elektronických klíčů - karet u vozů Renault Scenic II, megane II, Laguna II, Espace IV, Velsatis.

U těchto vozů se velmi často projevuje závada elektronického klíče - karty, ta je způsobena běžným opotřebením, pady nebo následkem  častého "ohnutí" při nošení karet v kapse.

 Běžně nefunguje některé z tlačítek, někdy obě dvě, dálkového ovládání, u některých karet sporacdicky, nebo stale. nefunguje přenos kodované informace umožnující start vozu.

 Karty nejsou jednoduše demontovatelné, jsou zavařené jako celek a pro opravu je nutné je podélně rozříznout.  To jde snadněji u modelů použitých ve vozech LAguna II, ESpace IV, Velsatis. U těchto karet jsme schopni elektroniku opravit a pořídaně i přemontovat do nového replikového obalu. U vozů Scenic II, a Mengane II, je plast hoževnatější a deska s elektronikou klíče je v kartě zafixovana lepidlem, takže demontáž karty a případná oprava nebývá bez problému. 

Pokud je elektronika neopravitelná, nebo nerentabilní díky značnému poškození, či opotřebení Vám nabídneme jako řešení novou kartu.

V případě zájmu Vám po dohodě termínu Vám naprogramujeme novou kartu s D.O. na počkání, Karty máme skladem.

Cena opravy karty cca dle rozsahu poškození 605 - 1210,, nový obal cca 500,- - 800,-

Nová repliková karta: 

provedení ScenicII, Megane II - 1980,-

Provedení Laguna II, Espace IV 2490,-,

naprogramování 500,-

vyřezání klíče 200,-