Autoeletronika

Prodej
Servis
Montáže

Oprava - výměna vadného LCD u Infopanelu u vozů Peugeot, Citroen,

Opravy vadných multifunkčních LCD  Infopanelů  BORG  (12pin konektor), tak i  Magneti Marelli  (6 pin konektor) pro vozy s navigací u vozů Peugeot 307,407,607,807, Citroen C5, C8, Fiat Ulysse, Lancia Phedra.

   Nově opravujeme i  novější typy LCD panelů  Johson Control u kterých se závada začíná projevovat také. 

  LCD je špatně čitelný, mizí jednotlivé segmenty, celé řádky, až po zcela nečitelný display.  Závada se projevuje s nejprve s teplotní závislostí. Po zahřátí LCD ztmavne.

Jedinou spolehlivou opravou je výměna vlastního LCD a řadiče. LCD displaye máme nové nepoužité.

Díky nové konstrukci LCD,  je LCD jeplotně stabilní a má velmi dobrý kontrast. Netrpí neduhy jako původní typ 

Po opravě není třeba LCD nikterak programovat nebo uzpůsobovat k vozu. Veškeré parametry výbavy zůstanou stejné jako před opravou.

V nabídce máme i positivní provedení LCD určené především pro vozy Citroen Evasion, Fiat Ullysee

Po dohodě termínu Vám infodisplay vyměníme během několika hodin. Nemusíte se o nic starat, infopanel si z vozu demontoujeme během několika minut a po opravě ho zase namontujeme zpět.

Pokud to máte k nám daleko, stačí na opravu Infopanel dobře zabalit a poslat poštou. LCD vyměníme, po opravě otestujeme a pošleme zpět.

 Displaye máme skladem

Cena opravy včetně LCD a práce 4100,- - Záruka!!!

 .

Poptávka po opravě Infodisplaye u vozů Peugeot Citroen

Po odeslání formuláře bude společnost Corner (Petr Charvát, IČ:45553947) zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více
Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.