Autoeletronika

Prodej
Servis
Montáže

Oprava přístojových desek u vozů Ford

Nabízíme opravu vadných přístrojových desek u vozů Ford

Ford Focus, Focus II, C-max, Fusion II, Fiesta,Transit, S-max, Galaxy MKII -III, Kuga, Mondeo MKIV.

Opravy přístrojových desek s různými závadami, stále či občas, nefunkční jednotlivé analogové ukazatele, oprava komunikace přístrojů, vadný imobiliser  vůz nejde nastartovat,  přístroje zamrzají, vadný LCD - zcela nefunkční, nebo rozpadající obraz na dvě půlky, vadné podsvětlení přístrojů., vypínající se autorádio, klimatizace, vybíjiní akumulátoru vozidla. U vozu s  přístroji convers a přístrojů s velkým FIS displayem občasná či stálá nefunkčnost tlačítek multifunkčního volantu.

Závady se mohou projevovat i s teplotní závislostí. 

Cena opravy dle složitosti opravy  a ceny dílů,  přibližně upřesníme po upřesění závady.

Většinu dílů, včetně LCD displayu, krokových motorků,  potřebných k opravě máme skladem.

Většinu oprav provedeme po dohodě termínu napočkání - během několika hodin, některé typy přístrojů vyžadují složitější opravu cca 1-2 dny.

V případě neopravitelnosti přístrojů jsme schopni Vám do vozu přizpůsobit použité přístroje z jiného vozu. Doklad o výměně přístrojové desky/tachometru pro STK je samozřejmostí.

 

Poptávka po opravě přístrojové desky Ford

Po odeslání formuláře bude společnost Corner (Petr Charvát, IČ:45553947) zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více
Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.